عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستاناطلاعیه واگذاری حسابرسی دهیاری های استان گلستان

اطلاعیه واگذاری حسابرسی دهیاری های استان گلستان

اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان در نظر دارد به استناد ماده ۵۲ آیین نامه مالی نسبت به امر واگذاری حسابرسی دهیاری های استان برای سنوات ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به موسسات عضو جامعه حسابداران رسمی ایران اقدام نماید.
کد خبر: 98663


آگهی مزایده 20 دستگاه خودرو سواری و کمک دار استانداری گلستان

 استانداری گلستان در نظر دارد به استناد مجوز شماره 990071 مورخ 17/09/1401 کمیسیون ماده 2 استان نسبت به فروش 20 دستگاه خود رو مستهلک سواری و کمک دار از طریق مزایده عمومی اقدام نماید، 

کد خبر: 98285


فراخوان دومین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات منتشر شد

فراخوان دومین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات منتشر شد

 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین مرحله از فرآیند جذب نیروهای امریه سربازی در سال جاری را در فراخوانی منتشر کرد.

کد خبر: 96569


بکارگیری نیروی امریه اداره کل پدافند غیرعامل استانداری

 

اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گلستان در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی تعداد محدودی از مشمولین وظیفه (بدون غیبت) را براساس دستورالعمل سازمان پدافند غیرعامل کشور و پس از گذراندن دوره آموزش نظامی دعوت به همکاری نماید.

 

کد خبر: 96512


آگهي مزايده 8 واحد آپارتمان استانداری گلستان

 استانداري گلستان در نظر دارد براساس مصوبه شماره 147913/51 مورخ 29 /09/ 1399 وزارت امور اقتصادي و دارايي، نسبت به فروش 8 واحد آپارتمان مسكوني خود واقع در خیابان 5 آذر گرگان از طريق مزايده عمومي اقدام نمايد.

کد خبر: 95782


آگهي مزايده فروش 8 واحد آپارتمان استانداری گلستان

استانداري گلستان در نظر دارد براساس مصوبه شماره 147913/51 مورخ 29 /09/ 1399 وزارت امور اقتصادي و دارايي، نسبت به فروش 8 واحد آپارتمان مسكوني خود از طريق مزايده عمومي اقدام نمايد.

کد خبر: 94646


فراخوان پیشنهادات اصلاحی بازنگری فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

 سازمان اداری و استخدامی کشور، از تمامی اجزای نظام اداری کشور خواست تا پیشنهادات اصلاحی خود را جهت بازنگری نظام‌های حقوق و دستمزد کارکنان بخش عمومی، با هدف افزایش بهره‌وری هزینه‌های عمومی، تأمین حداقل معیشت کارکنان بخش عمومی، افزایش نظم و انضباط مالی ارائه دهند.

کد خبر: 89211


زمانبندی دعوت از پذيرفته شدگان آزمون استخدامي فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد و بالاتر

 

 با توجه به اعلام نتایج اولیه(کتبی) آزمون فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد و بالاتر، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

   

کد خبر: 85701


اسامی پذیرفته شدگان نهایی در استانداری گلستان طی هشتمین آزمون استخدامی سال 99

اسامی پذیرفته شدگان نهایی در استانداری گلستان طی هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در سال 99، پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه به شرح ذیل اعلام می شود.

کد خبر: 84450


اعلام زمانبندی انجام مصاحبه برای پذيرفته شدگان در آزمون استخدامي استانداري گلستان

 به آگاهی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری گلستان می رساند، معرفی شدگان باید با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم ذیل در تاریخ و زمان اعلام شده جهت انجام مصاحبه حضور یابند.

کد خبر: 82561


فراخوان به کارگیری نیروی امریه سربازی در استانداری گلستان

 استانداری گلستان در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه نماید.

کد خبر: 81990


زمانبندی دعوت از پذیرفته شدگان مرحله اول هشتمین آزمون استخدامی ستاد وزارت کشور و استانداری ها

 با توجه به اعلام نتایج اولیه (کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و مجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

کد خبر: 80737